HAKKIMIZDA

İntenova Enerji, ülkemizde devamlı artan enerji talebinin yenilenebilir kaynaklardan karşılanmasına yönelik enerji projelerine hizmet vermek amacıyla alanında deneyimli mühendisler tarafından 2014 yılında kurulmuştur. Ağırlıklı olarak Güneş Enerjisi Santral projeleri olmak üzere, yenilenebilir enerji   alanında (GES, RES) mühendislik faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Yenilenebilir enerji projeleri üzerine fizibilite, projelendirme, onay ve uygulama aşamalarını kapsayan anahtar teslim çözümler sunmaktayız.

Uygulama sonrası işletme ve bakım hizmetleri, INGETEAM servis noktası olan INTENOVA Enerji tarafından sağlanmaktadır. Yenilenebilir enerji sektöründe her ihtiyaca cevap veren INGETEAM INGECON®SUN ürünleri ile enerji projelerine hizmet vermekteyiz.

Elektrikli araçlar için INGETEAM INGEREV ürüleri ile GES destekli elektrikli araç şarj istasyonu hizmetimiz mevcuttur.

Bununla birlikte çok kaynaklı enerji üretim tesislerine yönelik INGECON®SUN EMS PLANT CONTROLLER ile Off-Grid, Hybrid, PV Dizel destekli fotovoltaik çözümlerimiz mevcuttur.

Dağıtım şebekesinin olmadığı yerlerde şebeke(islanding) sağlama gibi geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip bulunmaktayız.

Konstrüksiyon bileşenlerimiz kendi tasarımımız olup, önde gelen demir çelik, aluminyum üreticilerinden tedarik edilip projelerimizde kullanılmaktadır.

Kurulum sonrası sürdürülebilir üretim performansı için iç ve dış ortam yıldırım koruma, topraklama testi, termal tarama, string bazlı üretim performansı izleme hizmetleri sunulmaktadır.

Lisanslı-lisanssız yatırımcılar, kırsal kalkınma projeleri, tarımsal sulama projeleri, ada şebeke projeleri, ticari ve öz tüketim amaçlı yenilenebilir enerji yatırımcılarına anahtar teslim hizmet vermeye devam etmekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

Proje
Mühendislik

Danışmanlık
Hizmeti

Uygulama
Entegrasyon

Satınalma
Tedarik

İsletme
Hizmeti

Bakım
Hizmeti

ÜRÜNLERİMİZ

String Invertorler

Merkezi Invertorler

DIESEL-PV Sistemler

Araç Şarj İstasyonları

Sektörde Deneyim ve Tecrübe Sahibi Uzman Ekibimizle, Yatırımcılara Anahtar Teslimi Projeler Sunduk….